Szent Illés KUPA 2016

Nagy várakozás előzte meg a X. Szent Illés kupát, melyre a 7-8 osztályos katagóriában inditottunk csapatot.

Ebben a kategóriában sajnos két csapat az utolsó pillanatban lemondta a részvételt, így a rakacaszendiekkel kellett két mérkőzésen megkűzdeni a bajnoki címért!

Az első mérközést nagyon jól kezdtük és el is húztunk öt góllal, de a második félidő már kiegyenlített volt. Igaz a győzelmünket nem fenyegette veszély (9-3).

A visszavágón nagyon bekezdett az ellenfél, hiszen az ötödik percben már két góllal vezettek, amit a félidőig sikerült kiegyenlítenünk. A második félidőben nagyon izgalmasra sikerült a meccs, hiszen négy percel a vége előtt még 5-4 volt a mérközés. Végül nagyszerű hajrával két góllal sikerült nyernünk (7-5)!

A csapat tagjai:

Kiszely Tamás, Kiszely Péter, Csapó Bálint, Nagy Gergő, Salai Zsombor, Stefán András, Takács András.

Eredmények:

Rakacaszend - Miskolc-Szirma 3-9 (1-6)

Gólszerzők: Takács András (3), Salai Zsombor (3), Stefán András (2) és Nagy Gergő.

Miskolc-Szirma - Rakacaszend 7-5 (2-2)

Gólszerzők: Stefán András (5) Takács András (2).

A torna legjobb játékosa: Stefán András!

Gratulálunk a győzteseknek! Büszkék vagyunk rájuk!